motoger

Lampa stopu Opel Astra H

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H

Sprzedawcy części do Opel Astra:

auto części warszawa
części używane poznań
części używane opel
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
auto części poznań
moto2
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części
gielda czesci
części moto2
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
auto szrot
auto części
giełda części słomczyn

Cena Lampa stopu Opel Astra Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Opel Astra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Lampa stopu. Znajdziesz u nas części w kategorii Oświetlenie. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-26 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Lampa stopu do Opel Astra H jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Lampa stopu Opel Astra H 2.3 2004 sedan. Tanio Lampa stopu Opel Astra H 2.3 2004 sedan. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2006. Buda tego auta to sedan i jest to auto producenta Opel. Ten model Astra możliwy jest do zobaczenia w wersjach F, F FL, G, H, H FL, J, J FL, osobowa, combi, F, 2, 5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno lampa stopu . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Opel Astra wersja H. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Opel Astra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Opel Astra W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Astra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Opel Astra. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po lampa stopu do Astra. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich lampa stopu. Kupiłem lampa stopu i od razu sam zamontowałem do samochodu. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Gdzie szukać lampa stopu najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Opel Astra. No to pięknie, wspaniałe, szukamy lampa stopu. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Opel Astra. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu lampa stopu w Opel Astra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę lampa stopu do Opel Astra. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej lampa stopu. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest lampa stopu. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Opel Astra na części.  


KONTAKT

tanio Lampa stopu Opel Astra H

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Lampa stopu Opel Astra H
Lampa stopu Opel Astra H Lampa stopu Opel Astra H
Copyright © 2025. MOTOGER.pl